Hakkımızda

KREUZ; Amatör sporcuya profesyonel forma sloganıyla yola çıkan Kreuz 25 yıllık spor tekstil üretim deneyimini 15 yıllık  dijital baskılı spor tekstil ürünleri imalatı ve satışı ile birleştiren Türkiyenin önde gelen Spor tekstil ve forma markasıdır.

Halı saha forması, Takım forması, Basketbol forması, Voleybol forması, Çeşitli spor branş, Etkinlik ve Yüksek Adetli Promosyon forması yaptırmak isteyen Kişi ve Kuruluşlara forma tasarlarken sizlerin talepleri doğrultusunda bu formalar üzerine gelecek dizayn, şekil ve tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Fabrikamızdan size direk aracısız bir şekilde Ürün gönderiyoruz.

Konusunda Uzman Tasarımcı ve Teknik kadromuz Kalite ve Titizlikle üretilen Formalarımızın satışını Türkiye'de ve Yurtdışın'da sadık ve yeni tüketicilerimize gerçekleştirmektedir.

Kaliteli ve Tam Zamanında Gerçekleştirdiğimiz teslimatlarla Türkiyenin En Güvenilir Forma Üreticisi Olarak Ünlendik.

Kişisel Siparişler'de Piyasada'ki En İyi Baskı Teknolojisi.

Dijital baskı kalitesi İtalyan Ultra HD INK DİJİTAL Süblimasyon baskı teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır. Kumaşa direk olarak uygulanır. Uygulanan Photographic dijital baskı hiç bir şekilde deforme olmaz, renklei değişmez ve solmaz. Uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz.