Menu
Your Cart

Hakkımızda

İmalat Ürünlerimiz:

Dijital Baskılı Tshrit

Dijital Baskılı Forma Grubu

Eşofman

Şapka

Triko (Atkı,Bere,Eldiven)

Çorap

Spor Çanta ve Sırt Çantaları

Spor Ürünleri tedariği sektöründe 21 yıllık deneyimin ardından oluşan tecrübemizi 2010 yılında kurduğumuz Tuna Aktif Spor Ürünleri ve Promosyon Ürünleri çatısı altında; Kaliteli ürün, reel fiyatlandırma ve müşteri memnuniyeti ilkelerini ön planda tutarak alanımızda öncü firmalar arasında yer alma hedefimizle sektördeki yolculuğumuza devam etmekteyiz.

Tamamı yerli sermayeli ve yerli üretim olan koleksiyonumuzu 2019 yılından itibaren ürünlerimizdeki kalite Gücümüzden* oluşan güven ile Müşterilerimizin memnuniyetini KAZANMAK* amacıyla oluşturduğumuz “KREUZ,WINDSHIRE markası altında Spor Sektörünün yerli ve yabancı tüm bileşenlerinin beğenisine sunuyoruz.

Bütünüyle kendi bünyemizde yer alan modelistlerimiz tarafından oluşturulan özgün tasarımlardan oluşan koleksiyonumuzun yanı sıra Müşterilerimizden gelen özel tasarım ürünlerin imalatını da sağlamaktayız. 

2013 yılı itibari ile sektörümüzdeki yerimize olan güvenimiz ile yatırımlarını hızla arttıran Şirketimiz, 

Ürünlerimizin üretiminde hızla gelişen sektörel hammadde ağını sürekli takip ederek üst seviye kalite ve kullanım kolaylığı sunan kumaş ve aksesuarların kullanılması öncelikle prensiplerimizdendir. 2015 yılında sektörümüzün beğenisine sunulan yeni koleksiyonumuzda bu prensibimiz doğrultusunda hazırlandı.


KREUZ-WINDSHIRE  olarak çok genç bir yapılanma olmamıza rağmen kısa süre içerisinde öncelikle kalitemizden kaynaklanan beğenilerin getirisi olarak kısa süre içerisinde yerli sektörde öncü firmalar arasına girmiş olmamızın yanı sıra şu an için üretimimizin %22’sini kapsayan İhracatımız konusunda da Ülkemizi birçok ülkede başarı ile temsil etmekteyiz.


Yeni koleksiyonumuz ve ülkemizin Tekstil konusundaki öncülüğünün verdiği güven ile bu alandaki yatırımlarımızı 2018 yılında arttırarak kapasitemizin en az %50’lik kısmını İhracata ayırma hedefimiz doğrultusunda yatırımlarımız devam etmektedir.


Sektörümüzün Dünya çapında isim yapmış, önde gelen markaları ile eş zamanlı olarak tamamı “Dijital Baskı” ürünlerin üretimi alanında gelişimini tamamlayan KREUZ, özellikle Forma konusunda günlük 1000 adet üretim bandında devam eden tedariği ile bu konuda Türkiye’de öncü olma özelliğini korumaktadır. Geniş desen ağımızın yanı sıra müşterilerimizden gelen her türlü desen ile Dijital Forma üretimi gerçekleştiren KREUZ yeni koleksiyonu içerisinde de Dijital Baskılı ürünlere yer vermiştir.


İhracat alanındaki atılım hedefimizle bağlantılı olarak yapılanmasını sürdüren KREUZ, İnternet Sitesi ve Sosyal Medya çalışmalarını bu hedefle uyum içerisinde güncelleyerek,  sektörde deneyimli kadrosu ve “Üst Düzey Kaliteyi Gerçek Fiyatlandırma” prensibi ile sektörde hızla büyüyerek imalatçı piyasasında yerini almak için çalışmaktayız..